سونی اریکسون می تواند نتایج مقایسه با رقبای خود در این آزمایش را اعلام نماید.

گوشی Hazel سونی اریکسون رتبه نخست را در بین 20 گوشی رقیب برای بهترین کیفیت گفتار به دست آورد.

این آزمایشات به سفارش سونی اریکسون برای اندازه گیری کیفیت گفتار ارسالی به وسیله تلفن همراه در شرایط وجود صدا های مزاحم زمینه مانند کافه، خودرو، قطار و صدای جاده ، در شرایط کنترل شده و توسط آزمایشگاه مستقل تست فکتوری ‘The Test Factory’ انجام گرفت.سونی اریکسون می تواند نتایج مقایسه با رقبای خود در این آزمایش را اعلام نماید.

گوشی Hazel سونی اریکسون رتبه نخست را در بین 20 گوشی رقیب برای بهترین کیفیت گفتار به دست آورد.

این آزمایشات به سفارش سونی اریکسون برای اندازه گیری کیفیت گفتار ارسالی به وسیله تلفن همراه در شرایط وجود صدا های مزاحم زمینه مانند کافه، خودرو، قطار و صدای جاده ، در شرایط کنترل شده و توسط آزمایشگاه مستقل تست فکتوری ‘The Test Factory’ انجام گرفت.

بطور سنتی، کیفیت گفتار می تواند با استفاده از چند میکروفن و تکنولوژی کاهش صدا های مزاحم محیط، تحت تاثیر قرار گیرد.

باور این است که ویژگی Noise Shield (سپر سر و صدای مزاحم) و نیز Clear Voice (صدای واضح) گوشی Hazel ، موجب برتری کیفیت گفتار و بهترین عملکرد در مقایسه با 19 گوشی دیگر تست شده، گردیده است.

گوشی K970 سونی اریکسون دیگر مدل مجهز به ویژگی Noise Shield و Clear Voice هم در بالای جدول این رده بندی قرار گرفته است.

کوئینتین کوردیر، مدیر بازاریابی تجاری در سونی اریکسون، می گوید: «از اینکه گوشی های ما توانستند امتیازی اینقدر خوب دراین آزمایش به دست آورند، بسیار خرسندیم. نتایج این آزمایش نشانگر آن است که سونی اریکسون نه تنها به ارائه بهترین تجربه سرگرمی در تلفن های همراه خود متعهد است، بلکه ما به ارائه بهترین کیفیت امکانپذیر صدا برای مصرف کنندگانی که نمی خواهند از تجربه یک ارتباط عالی چشم پوشی کنند، پایبندیم.»

گوشی های Hazel و K970 سونی اریکسون تازه ترین مدل های اضافه شده به مجموعه GreenHeart™ این شرکت هستند.
تلفن های همراهی که این فرصت را در اختیار مصرف کنندگان می گذارند تا به انتخابی حافظ محیط زیست بدون چشم پوشی از طراحی و عملکرد، مبادرت ورزند.

نوشته شده در تاریخ 31 تیر 89    | توسط:    | طبقه بندی: علمی و آموزشی، جالب و خواندنی،     |
نظرات()